Główna Księgowa/Główny Księgowy

Klient Pracuj.pl

umowa o pracę
15 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych spółki akcyjnej;

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowym firmy;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe;

  • księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych;

  • odpowiedzialność za rozliczanie transakcji WNT/WDT oraz importu;

  • doświadczenie w spółkach >100 mln obrotu lub z ilością dokumentów księgowych >5000 miesięcznie;

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne;

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej/ego Księgowej/ego;

  • znajomość pakietu Office;

  • znajomość podatkowego rozliczenia transakcji międzynarodowych import/export, transakcje UE – handel;

  • umiejętność dekretowania instrumentów finansowych.

Pracodawca oferuje

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą