Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-10-18
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-11-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Progresso

    Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się spółki handlowo - usługowej, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska pracy

    Główne zadania:

    • Samodzielne prowadzenie księgowości spółki handlowo – usługowej,
    • Pełna kontrola księgowości,
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
    • Należyte i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi, bankami, itp.
    • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (ZUS, US, GUS, NBP),
    • Sporządzanie analiz wg standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie,
    • Raportowanie do Zarządu spółki

    Wymagania

    • Mile widziana znajomość oprogramowania ERP Optima
    • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży handlowo – usługowej,
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych oraz kodeksu pracy
    • Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną i atrakcyjną pracę
    • stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.