Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 21.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 30 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 4 000 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 11 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie rachunkowości finansowej spółki zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi,
    • kształtowanie polityki spółki w zakresie rachunkowości,
    • opracowywanie planu kont wg standardów sprawozdawczych, wymogów prawa oraz zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa,
    • przygotowywanie rozliczeń podatkowych w oparciu o dostępne dane,
    • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi – w tym m.in. z US, ZUS, banki, GUS,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (w tym VAT, CIT), według obowiązujących standardów,
    • raportowanie do centrali firmy,
    • przestrzeganie zasad gospodarki finansowej określonej obowiązującymi przepisami,
    • nadzór, koordynacja i kontrola działalności wykazanych w schemacie organizacyjnym komórek sprawujących obsługę finansowo-księgową przedsiębiorstwa,
    • prowadzenie rachunkowości jednostki,
    • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi stosownie do udzielonych pełnomocnictw,
    • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych
      z obowiązującymi przepisami,
    • dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów
      dotyczących operacji finansowych i gospodarczych,
    • analiza stanu i wyniku finansowego przedsiębiorstwa,
    • sporządzanie rocznych planów finansowych i przedkładanie ich do
      zatwierdzenia,
    • sporządzanie sprawozdawczości finansowej i podatkowej,
    • operacyjne zarządzanie zespołem,
    • wnioskowanie w sprawach zatrudnienia, zwalniania i awansowania pracowników
      finansowo-księgowych i aktualizowanie ich zakresów obowiązków,
    • współpraca z innymi działami dla osiągnięcia celów przedsiębiorstwa,
    • dbałość o sprawny przepływ informacji, dobrą komunikację i relacje w spółce.

     Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy w spółce notowanej na giełdzie,
    • doświadczenie w pracy w ramach grupy kapitałowej,
    • pełna księgowość,
    • rozszerzona sprawozdawczość,
    • znajomość standardów SOX,
    • doświadczenie przy wdrażaniu SOX,
    • znajomość programu Navision będzie atutem,
    • dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowa na zastępstwo, okres 18 miesięcy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • nowoczesne, komfortowe biuro,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • transport firmowy,
    • lekcje angielskiego
                                       Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14986