Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Marco Polo 57, 51-504 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 34 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma budowlana Pro-Tra Building Sp. z o. o.
    z siedzibą we Wrocławiu zatrudni pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • Nadzór i kierowanie działem księgowości w firmie,
    • Terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych, opracowanie bilansu,
    • Raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP),
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami kontrolnymi, udzielanie wyjaśnień i przygotowanie dokumentów dla tych organów,
    • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,
    • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu,
    • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych oraz prawidłowością podatkowych,
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, uzgadnianie sald księgowych,
    • Opracowywanie i wdrażanie wymaganych zmian we wszystkich aspektach księgowości,
    • Przygotowanie, weryfikacja oraz kontrola ewidencji wewnętrznych i zewnętrznych dokumentów księgowych rozrachunków z kontrahentami, prawidłowości rozliczeń, uzgadniania sald,
    • Sprawowanie nadzoru nad środkami trwałymi,
    • Systematyczny nadzór nad procesami zachodzącymi w firmie pod względem efektywności finansowej i kosztowej,
    • Pełnienie funkcji doradczych dla pozostałych działów firmy w zakresie spraw podatkowych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne,
    • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobrej znajomości zagadnień i przepisów finansowo-księgowych i podatkowych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • Bardzo dobrą znajomość programów FK i MS Office, w szczególności Excel,
    • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,
    • Bardzo dobrą organizację pracy,
    • Umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej,
    • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

    W zamian oferujemy ciekawą pracę na samodzielnymi odpowiedzialnym stanowisku w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku oraz dobre warunki płacy, niezbędne narzędzia pracy i benefity (opieka medyczna, karta sportowa. Ubezpieczenia grupowe).

    Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających życiorys oraz list motywacyjny, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji klikając w:

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Marca Polo 57, 51-504 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.