Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

KRISHOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki, zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych spółki,

  • przygotowywanie i optymalizacja okresowych raportów sprawozdawczych,

  • bieżąca kontrola zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych pod względem rachunkowym i formalnym,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych w firmie,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i inne),

  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • raportowanie do GUS, bieżąca współpraca z organami podatkowymi, audytorami, bankami, instytucjami ubezpieczeniowymi,

  • współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych,

  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatku u źródła,

  • stałe monitorowanie zmian w przepisach prawnych i właściwe ich stosowanie,

  • zarządzanie pracą podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych w dużej spółce – mile widziane na stanowisku Głównej/go Księgowej/go,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość i finanse,

  • doskonała znajomość przepisów podatkowych, polskich standardów rachunkowości i wszelkich niezbędnych regulacji prawnych,

  • mile widziane posiadanie uprawnień biegłego rewidenta,

  • znajomość przepisów prawa pracy, praktyczna wiedza w zakresie kadr i płac,

  • biegła obsługa pakietu MS Office, znajomość programów księgowych,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,

  • znakomita organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki do pensji,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

  • możliwości rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach,

  • profesjonalną i przyjazną atmosferę,

  • komfortowe, nowoczesne otoczenie i narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody jubileuszowe

KRISHOME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Spółki KRISPOL i KRISHOME są czołowymi polskimi producentami stolarki otworowej i osłon, w tym bram, okien, rolet, drzwi wejściowych. W naszych produktach łączymy 30-letnie doświadczenie, doskonałą jakość, bezpie¬czeństwo i design. Razem tworzymy Zespół, który wyznacza trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu.

Przewiń do profilu firmy