Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • Wysogotowo (pow. poznański)

    Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Finansowym Grupy Kapitałowej

  • Przygotowywanie danych na potrzeby analizy kosztów produkcji

  • Zarządzanie zespołem księgowym i współpraca z innymi działami w organizacji

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek wchodzących w skład Grupy

  • Działania związane z zamknięciem miesiąca, nadzór nad uzgadnianiem sald na kontach

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i obowiązków sprawozdawczych

  • Śledzenie zmian przepisów podatkowych i dbałość o prawidłowe wdrożenie zmian w procesach grupy kapitałowej,

  • Zarządzanie procesami księgowymi i podatkowymi, wprowadzanie usprawnień

  • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych

  • Organizacja księgowości i kontrola spółek wchodzących w skład Grupy kapitałowej

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, audytorami, organami podatkowymi i bankami

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego, zastępcy Głównego Księgowego lub Kierownika / Managera dużego zespołu księgowego w Grupie Kapitałowej

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne - rachunkowość / finanse / księgowość

  • Doświadczenie i praktyczna wiedza w obszarze księgowości i podatków

  • Doświadczenie i wysokie umiejętności związane z zarządzaniem zespołem i delegowaniem zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność

  • Dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o zasięgu międzynarodowym

  • Możliwość realizowania nieszablonowych, trudnych i wielowątkowych projektów finansowych

  • Nawiązanie współpracy w oparciu o UoP lub B2B (dowolność)

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenia

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą