Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna księgowa/Główny księgowy z językiem niemieckim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta – firmy z branży outsourcingu procesów produkcyjnych, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    GKSI/POZ/0319

    Obowiązki:

    • nadzorowanie i tworzenie dokumentacji księgowej,
    • terminowe i rzetelne prowadzenie dokumentów księgowych,
    • kontrola poprawności i kompletności dokumentacji,
    • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
    • wystawianie faktur, not korygujących,
    • księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych,
    • nadzór nad zespołem specjalistów ds. księgowości,
    • raportowanie.

    Wymagania:

    • znajomość języka niemieckiego – poziom A2/B1,
    • wykształcenie kierunkowe,
    • minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
    • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
    • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność,
    • praktyczna znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętności analityczne.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie od wyników i jakości pracy,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • pakiet benefitów,
    • miejsce pracy: Poznań.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis