Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

HAG Asset Management Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelne, terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ustawy o rachunkowości,

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Terminowe sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz ich korekt na podstawie obowiązujących przepisów prawa (CIT, VAT i podobnych)

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, franczyzodawcy, banków oraz instytucji zewnętrznych wg. określonych wzorów i terminów,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w przedsiębiorstwie

  • Tworzenie wewnętrznych procedur dotyczących działu finansowo-księgowego,

  • Nadzór nad realizacją procesu regulowania zobowiązań przedsiębiorstwa w formie przelewów bankowych,

  • Nadzór nad kasami fiskalnymi w przedsiębiorstwie i procesem przeliczania gotówki

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych

  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi w obszarach związanych z rachunkowością i podatkami (urzędy, audytorzy)

  • Nadzór nad sporządzaniem i podpisywaniem rocznych jednostkowych sprawozdań finansowych

  • Nadzór nad czynnościami związanymi z zamknięciem miesiąca, sporządzaniem raportów miesięcznych oraz kwartalnych, w tym sprawozdań statystycznych (GUS/NBP)

  • Optymalizację i automatyzację procesów i pracy podległego działu, merytoryczne wsparcie współpracowników w zakresie księgowości oraz przepisów podatkowych

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (finanse/księgowość/rachunkowość)

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i ustaw podatkowych,

  • Dokładność, skrupulatność w realizacji zadań, dotrzymywanie terminów,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu podczas zamknięcia miesiąca, roku,

  • Doświadczenie w hotelarstwie będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel

  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomość systemu księgowego Optima będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kartę OK-System, prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Posiłki pracownicze

  • Elastyczny czas pracy

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

HAG Asset Management Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zarządzającą nowym hotelem należącym do jednej z największych światowych sieci hotelowych. Do naszego hotelu w Warszawie poszukujemy: Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Przewiń do profilu firmy