Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

DOMINIK ŚCIEPKO ECO LIGHT LED

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi

  • Zapewnienie odpowiedniej kontroli wewnętrznej w procesach księgowo-finansowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, w tym zgodności procesów z wymogami prawa

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, NBP,GUS)

  • Przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych do US

  • Znajomość kadr i płac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości, finansów, ekonomii, podatków lub kierunku pokrewnego

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wysoką kulturę organizacyjną

  • Przyjazną atmosferę w zgranym i profesjonalnym zespole

  • Szkolenia z zakresu księgowości, podatków oraz bieżących zmian w przepisach

  • Ubezpieczenie medyczne oraz grupowe

Firma Eco Light LED obecna na rynku od 12 lat jako wiodący dostawca innowacyjnych produktów oświetlenia LED dedykowanych dla firm z sektora przemysłowego oraz retail.

Przewiń do profilu firmy