Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga, Marek Księżopolski Spółka J

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Władysława Grabskiego 35

Zator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z Ustawą o rachunkowości;

  • Księgowanie oraz zarządzanie środkami trwałymi;

  • Sporządzanie bilansu, rachunku zysku i strat oraz dokumentacji uzupełniającej zgodnie z Ustawą o rachunkowości;

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych z zakresu JPK-VAT, CIT, PIT, INTRASTAT;

  • Nadzorowanie współpracy z organami podatkowymi US, ZUS, GUS;

  • Współpraca z bankami, audytorami i biegłymi rewidentami;

  • Potwierdzanie sald oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy;

Nasze wymagania

  • Kwalifikacje głównego księgowego;

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;

  • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, finansów i rozliczeń podatkowych;

  • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku;

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programów księgowych;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych ze specjalnymi strefami ekonomicznymi.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie,

  • Ubezpieczenie zdrowotne.

O nas

Firma Sahara specjalizuje się w produkcji napojów oraz suplementów diety.