Ta oferta pracy jest nieaktualna od 65 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    www.anneberg.com.pl

    poszukuje ambitnej oraz proaktywnej osoby na stanowisko
    GŁÓWNA KSIĘGOWA /
    GŁÓWNY KSIĘGOWY
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi
    • odpowiedzialność za organizację pracy działu księgowości
    • nadzór nad obiegiem dokumentów oraz ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym
    • sporządzanie sprawozdań finansowych, bilansu, koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca i roku
    • przygotowywanie raportów wewnętrznych na potrzeby Zarządu Spółki
    • współpraca z audytorem
    • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i sporządzanie deklaracji podatkowych
    • współpraca z US, GUS,NBP, bankami i instytucjami leasingowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane ekonomia, finanse, rachunkowość)
    • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w zakresie pełnej księgowości w firmie usługowej lub produkcyjnej
    • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
    • bardzo dobra znajomość raportowania do GUS, NBP, US
    • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań, raportów finansowych oraz deklaracji podatkowych
    • sprawna organizacja pracy i odpowiedzialność za terminową realizację zadań
    • rzetelność, systematyczność, dokładność i zdolności komunikacyjne
    • zaangażowanie oraz nastawienie na skuteczne i etyczne działanie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • twórczą i kreatywną atmosferę pracy w ambitnym zespole
    • szkolenia zawodowe
    • dodatkowe benefity

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj,
    z podaniem numeru telefonu kontaktowego.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.