Oferta pracy

Główna Księgowa (k/m)

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz polityką rachunkowości Grupy

  • kalkulacja oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, inne podatki lokalne)

  • nadzór nad składaniem sprawozdań do właściwych organów oraz Zarządu firmy

  • ścisła współpraca z organami podatkowymi, bankami oraz audytorami

  • kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych

  • odpowiedzialność za proces miesięcznego i rocznego zamykania ksiąg

  • przygotowanie pełnego, rocznego sprawozdania finansowego

  • nadzór nad prawidłowością realizowanych płatności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: finanse, rachunkowość)

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku firmie z sektora usług medycznych - warunek konieczny (np. placówka medyczna państwowa, prywatna)

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień podatkowych

  • doświadczenie w komunikacji z Urzędem Skarbowym

  • zdolność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność, sumienność, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy pod presją czasu