Oferta pracy

Główna Księgowa

SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A.O firmie

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A. jest wiodącym wytwórcą kontraktowym produktów leczniczych i suplementów diety. Wytwarzamy produkty wyłącznie na zlecenie naszych klientów. Wszystkie nasze działanie nastawione są na sprawną realizację zamówień. Dążymy w tym zakresie do perfekcji, którą osiągnąć można tylko dzięki doskonale skoordynowanej pracy zaangażowanych fachowców, działających zespołowo w realizacji wspólnego celu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, dokumentacji, rozliczeń podatkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, analiz i raportów na potrzeby firmy.
  • Weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach i wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT itp) i raportowanie do GUS, NBP.
  • Zarządzanie procesami księgowymi w spółce o profilu produkcyjnym.
  • Współtworzenie i optymalizacja procesów księgowych.
  • Wdrażanie zmian wpływających na efektywność procesów rozliczeniowych.
  • Współpraca z biegłym rewidentem.
  • Bieżąca współpraca z zarządem, dyrektorem finansowym, działem kontrolingu i innymi działami spółki.

Wymagania:

  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego.
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
  • Wysokie umiejętności analitycznego myślenia.
  • Samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość, rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Inicjatywa w działaniu oraz proaktywne podejście do zadań.
  • Zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany.
  • Umiejętność pracy z zespołem, w tym dbanie o rozwój członków zespołu.
  • Otwartość na nowe projekty i rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość skorzystania z funduszu socjalnego.

Jeśli wierzysz, że nawet mały krok może prowadzić do dużej zmiany, jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz widzieć sens swoich działań, jesteś otwarty i odpowiedzialny - dołącz do naszego zespołu.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy