Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa

Nowodworski EstatesO firmie

Nowodworski Estates

Loft Park

Kraków

Kim jesteśmy?

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej. Aktualnie jesteśmy dojrzałym start-upem z 8-letnim doświadczeniem, zatrudniającym 200 młodych
i ambitnych osób. Nasze oddziały mieszczą
się w Krakowie. Warszawie, Gdańsku, Gliwicach
i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Innowacyjne rozwiązania zawsze
były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma
aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.
Co więcej, pracujemy zespołowo, bo wierzymy,
że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Naszą rekrutację i szkolenia przeprowadzamy
także w formie zdalnej. Zawsze wychodzimy
z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów.

A przede wszystkim pracujemy pełni pasji,
bo kochamy nieruchomości i czujemy
się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb
mieszkaniowych Polaków.

Dołącz do Nowodworski Estates
i zmieniaj z nami rynek nieruchomości!
GŁÓWNA KSIĘGOWA

W Nowodworski Estates będziesz:

  • samodzielnie prowadzić pełną księgowość spółki komandytowej, spółki z o.o. (będącej komplementariuszem) i jednoosobowej działalności gospodarczej (KPiR),
  • koordynować proces fakturowania,
  • sporządzać sprawozdania finansowe (bilans, RZiS, informacja dodatkowa),
  • sporządzać i samodzielnie zatwierdzać deklaracje VAT, VAT UE, JPK,
  • dokonywać rozliczeń podatkowych PIT, CIT,
  • rozliczać należności i zobowiązania,
  • prowadzić ewidencję środków trwałych,
  • prowadzić sprawy kadrowo-płacowe, w tym naliczanie listy płac,
  • współpracować z kancelarią doradców podatkowych i kancelarią prawną,
  • współpracować z instytucjami finansowymi i kontrolnymi (banki, US, ZUS, GUS, KRS),
  • pomagać w bieżących zadaniach administracyjnych.

Jeśli jesteś...

  • zaangażowany
  • dokładny
  • zdecydowany
  • godny zaufania
  • ambitny
  • systematyczny
  • optymistą
  • komunikatywny

... to właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego o profilu finansowym lub ekonomicznym,
  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku (preferowane w biurze rachunkowym),
  • bardzo dobrej znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz ustaw w zakresie PIT i CIT,
  • dobrej znajomości aktualnych regulacji ZUS i prawa pracy,
  • wysokiego poziomu odpowiedzialności,
  • kultury osobistej,
  • pracy wielozadaniowej, terminowości, elastyczności i chęci rozwoju,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Comarch ERP Optima oraz Płatnik.

Oferujemy...

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu B2B/UoP
  • szerokie możliwości rozwoju
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy
  • zajęcia z języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-benefitowy
    "OK SYSTEM"
  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom
  • eventy
    integracyjne
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę nad silną marką

Co mówią o nas nasi współpracownicy:

Nasi klienci

Ogłoszenie archiwalne