Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

HRQ Engineering sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowość oraz prawem podatkowym

  • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz na potrzeby zarządzania działalnością firmy

  • Sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT, PIT

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, bank, itp.) oraz reprezentowane firmy przed organami podatkowymi

  • Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,

  • Kontrola kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa),

  • Kontrola nad prawidłowym przebiegiem inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT, PIT

  • Znajomość systemów księgowych

  • Umiejętność prowadzenia KH i KPiR wg ustawy o rachunkowości

  • Doświadczenie w sporządzaniu rocznych raportów (sprawozdań) zamknięcia

  • Praktyka w sporządzaniu miesięcznych deklaracji VAT, GUS, zaliczek na PIT lub CIT

  • Wykształcenie wyższe – ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo

  • Samodzielność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Praktyczna znajomość zasad gospodarki magazynowej w tym procedur związanych z inwentaryzacją

To oferujemy

  • Elastyczność: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt b2b

  • Zysk: atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zdrowie: pakiet medyczny

  • Rozwój poprzez stały dostęp do portali księgowo-kadrowych i pakiet szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie w certyfikowanym biurze

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji inżynierów. Agencja headhuntingowa, która powstała, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku. Jeżeli chciałbyś rozwijać się wraz z jedynym tego typu start-up'em w Krakowie zapraszamy do aplikowania. Poszukujemy osób nie bojących się wyzwań rekrutacyjnych i przede wszystkim stawiających na kontakt oraz relacje z ludźmi.

Przewiń do profilu firmy