Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa

  • Kraków, Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków, Tarnów

    Zakres obowiązków

    • odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • odpowiedzialność za przygotowywanie bilansu, RZiS, sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych,
    • sporządzanie deklaracji podatkowych, raportów oraz sprawozdań,
    • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej,
    • wycena kontraktów długoterminowych,
    • zarządzanie podległym zespołem,
    • sporządzanie dokumentacji Polityki rachunkowości, cen transferowych,
    • kontakt z urzędami,
    • współpraca z innymi działami.

    Poszukiwane kompetencje

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości w tym MSR, MSSF,
    • umiejętność obsługi programu ENOVA - mile widziana,
    • biegłość w obsłudze pakietu MS Office,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
    • sumienność, rzetelność bardzo dobra organizacja pracy,
    • znajomość tematyki z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
    • pracę w młodym dynamicznym zespole,
    • szkolenia,
    • pakiet socjalny.
    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.