Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna księgowa/księgowy

  • Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 2016-12-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Pabianice

zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkową
  • dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych;
  • prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • dokonywanie rozliczeń prawo- podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. PIT ,CIT, VAT ;
  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu księgowości dla celów dotacji oraz ich rozliczanie z instytucjami finansowymi;
  • monitorowanie terminowości płatności należności i zobowiązań oraz wpływu należności ,uzgadnianie sald;
  • rozliczanie płac, obsługa programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS;
  • współpraca z partnerami i instytucjami zewnętrznymi tj. dostawcami usług, kancelarią prawną, urzędami, biegłym rewidentem, itp.; sporządzanie sprawozdań GUS;
  • sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego;

wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finansowe, ekonomiczne)
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych ,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej ,wysoki poziom umiejętności analitycznych, odpowiedzialność, rzetelność
  • znajomość programu symfonia w pełnym zakresie: księgowość, środki trwałe, handlowo-magazynowy, kadry i płace

zferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bez pośredników
  • stabilną, ciekawą pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej i międzynarodowym zasięgu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się