Oferta pracy

Główna Księgowa

Michael Page

  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicy Środy Śląskiej.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej,

  • odpowiedzialność za przygotowywanie sprawozdania finansowego,

  • odpowiedzialność za JPK, VAT, i VAT UE, naliczanie WHT, deklaracje Intrast, rozliczenie Cit,

  • przygotowywanie raportów do Strefy Ekonomicznej,

  • odpowiedzialność za przygotowywanie listy płac,

  • księgowanie faktur,

  • odpowiedzialność za proces zamykania miesiąca,

  • współpraca z audytorami,

  • współpraca z zagraniczną centralą firmy,

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • praktyczna znajomość podatków,

  • minimum roczne doświadczenie w roli Głównej Księgowej/Głównego Księgowego lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w roli Zastępcy/Lidera Działu Księgowości,

  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

  • znajomość systemów klasy ERP,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu,

  • pakiet benefitów pozapłacowych,

  • dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • przyjazna atmosfera pracy i praca w zgranym, kameralnym zespole nastawionym na pracę zespołową.