Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa

BluePOS Sp. z o.o.O firmie

BluePOS Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości w Spółce produkcyjnej z ograniczoną odpowiedzialnością,

  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych,

  • przedkładanie do autoryzacji wszystkich dokumentów kosztowych,

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych,

  • uzgadnianie kont,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, JPK, CIT),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych i okresowych sprawozdań dla właścicieli spółki,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym z urzędami, bankami, GUS,

  • księgowanie list płac, współpraca w obszarze kadr,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe / rachunkowość, finanse,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości/ustawy o rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku dochodowym,

  • teoretyczna i praktyczna znajomość wszystkich zagadnień występujących w przedsiębiorstwie,

  • znajomość programu Symfonia,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • pracę o dużym stopniu samodzielności w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej sytuacji finansowej,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – cały etat,

  • elastyczne godziny pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań.

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma poligraficzna - producent opakowań kaszerowanych oraz materiałów reklamowych typu POS wykonanych z kartonu i tektury - w związku z rozpoczęciem swojej działalności w nowej lokalizacji w Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Główna księgowa