Logo Pracuj.pl

Główna księgowa

BluePOS Sp. z o.o.O firmie

BluePOS Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie księgowości w Spółce produkcyjnej z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych,
  • przedkładanie do autoryzacji wszystkich dokumentów kosztowych,
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zewnętrznych i wewnętrznych,
  • uzgadnianie kont,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, JPK, CIT),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i okresowych sprawozdań dla właścicieli spółki,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym z urzędami, bankami, GUS,
  • księgowanie list płac, współpraca w obszarze kadr,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe / rachunkowość, finanse,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości/ustawy o rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku dochodowym,
  • teoretyczna i praktyczna znajomość wszystkich zagadnień występujących w przedsiębiorstwie,
  • znajomość programu Symfonia,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • profesjonalizm i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • pracę o dużym stopniu samodzielności w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stabilnej sytuacji finansowej,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – cały etat,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań.

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma poligraficzna - producent opakowań kaszerowanych oraz materiałów reklamowych typu POS wykonanych z kartonu i tektury - w związku z rozpoczęciem swojej działalności w nowej lokalizacji w Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko: Główna księgowa

Główna księgowa, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141, Łódź