Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Print Logistic Sp. z o. o. z siedzibą w: Stawki 2A, 00-193 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] .
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

7 00010 000 brutto / mies.
  • Transmisyjna 5, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Transmisyjna 5

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi

  • Księgowanie faktur sprzedaży i kosztowych

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych: koszty, przychody, wyciągi bankowe

  • Wdrożenie i realizacja procesów zamknięcia miesiąca i roku

  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań

  • Wsparcie w podejmowaniu decyzji prawno-podatkowych, szukanie rozwiązań w przypadkach braku jednoznacznych interpretacji prawnych

  • Optymalizacja i usprawnienie organizacji procesów księgowych

  • Dbałość oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych

  • Zarządzanie księgowością płac

  • Przygotowanie zestawień na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego

  • Certyfikat MF uprawniający do samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Wyższe magisterskie wykształcenie finansowe lub ekonomiczne,

  • Silne umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie o zasięgu globalnym.

  • Wsparcie osoby zajmującej się administracją.

O nas

Print Logistic to przede wszystkim najbardziej innowacyjna drukarnia cyfrowa w Polsce. Wykonujemy nadruki z metrażu na tkaninach oraz dzianinach bawełnianych. Dysponujemy innowacyjnym systemem wsparcia produkcji odzieży dla ecommerce oraz własną szwalnią.