Oferta pracy

Główna Księgowa

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Głównej Księgowej.

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych

  • doświadczenie w zakresie controllingu

  • umiejętność przeprowadzania analiz biznesowych

  • doświadczenie w zakresie obsługi systemów ERP (mile widziana znajomość

  • ENOVA)

  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w spółce prowadzącej pełną

  • księgowość o profilu produkcyjnym

  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość MS Office (głównie MS Excel i MS Word)

Wymagania pracodawcy

  • przygotowanie i przekazywanie deklaracji podatkowych w zakresie podatków CIT oraz VAT

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów

  • w polskiej ustawie o rachunkowości

  • odpowiedzialność za plan kont oraz dostosowywanie planu kont do standardów sprawozdawczości, wymogów kontrolingu oraz prawa podatkowego

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i statystycznych oraz

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP

  • i inne)

  • koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • nadzór nad gospodarką magazynową i rozliczaniem produkcji w toku

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zaangażowanej w pracę, o otwartej osobowości, chcącej doskonalić się zawodowo, rzetelnej i dokładnej.