Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa (m/k)

  • Małopolskie, małopolskie
  • Kierownik
  • 2018-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Małopolskie 28343/001
    • Spółka notowana na GPW / Grupa Kapitałowa
    • Konsolidacja / Podatki / UoR i MSR

    O naszym kliencie

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się Grupy Kapitałowej, poszukujemy ambitnej i doświadczonej osoby na stanowisko Głównego Księgowego.

    Opis stanowiska

    • Samodzielne sporządzanie co miesiąc śródrocznych i rocznych sprawozdań finansowych Spółki wg MSR (obejmującego Oddział Spółki, samobilansujący się), w tym podlegających co kwartał publikacji na GPW
    • Sporządzanie śródrocznych i rocznych skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy wg MSR/MSSF, podlegających co kwartał publikacji na GPW
    • Samodzielne sporządzanie rozliczenia CIT w spółce i w spółce "narzędziowej"
    • Pełna odpowiedzialność za całość procesów księgowych, podatkowych i sprawozdawczych w spółce i w spółce "narzędziowej"( w tym za: VAT, CIT, PIT, VAT EU, podatek u źródła ZUS, GUS, PFRON)
    • Współpraca z audytorami
    • Reprezentowanie spółki przed organami podatkowymi
    • Zarządzanie podległym zespołem księgowości i płac

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe w zakresie księgowości / finansów
    • Minimum 10 lat doświadczenie zawodowego, w tym minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego, w spółce o obrotach powyżej 150 mln zł, z odpowiedzialnością za całość procesów księgowych, podatkowych i sprawozdawczych
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, zwłaszcza umiejętność rozliczania podatku CIT
    • Praktyczna znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości , a także praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
    • Umiejętność samodzielnego sporządzenie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego wg MSR/MSSF
    • Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość standardów raportowania na GPW
    • Umiejętność zarządzania zespołem oraz budowania pozytywnych relacji z współpracownikami
    • Samodzielność, proaktywność oraz asertywność w podejmowaniu działań swobodna obsługa systemów finansowo-księgowych; znajomość EXCEL, WORD
    • Nie jest wymagana znajomość języków obcych

    Nasz Klient oferuje:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
    • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page