Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa (M/K)

Grupa FIEGE Polska

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zarządzać zespołem księgowym,

  • Będziesz odpowiadać za sporządzanie sprawozdań finansowych wg określonych standardów lokalnych i grupowych,

  • Będziesz odpowiadać za kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • Zajmiesz się przygotowywaniem deklaracji i wdrażaniem nowych procedur podatkowych oraz zestawień do GUS, NBP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku (m.in. 3 lata),

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne z zakresu finansów lub rachunkowości,

  • Wysoka umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego – minimum poziom B2,

  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju Fiege),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Przewiń do profilu firmy