Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa - Manager Zespołu Księgowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-03-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REWIT OUTSOURCING sp. z o.o.

    REWIT to licząca się na rynku Grupa Kapitałowa skupiająca podmioty w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie i Bielsku Białej. Specjalizujemy się w badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych, prowadzimy księgi handlowe i podatkowe, przeprowadzamy wyceny przedsiębiorstw oraz audyty due-diligence, świadczymy usługi doradztwa prawnego, podatkowego i gospodarczego.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej Grupy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych;
    • Merytoryczna weryfikacja ksiąg rachunkowych klientów;
    • Sporządzanie i weryfikacja Sprawozdań Finansowych prowadzonych podmiotów;
    • Przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych;
    • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS, NBP, raportów zarządczych;
    • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych;
    • Opieka nad powierzonym zespołem oraz klientami biura.

    Oczekujemy:

    • Wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rachunkowości i podatków w firmach różnych branż, wielkości i potrzeb;
    • Doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym bądź średniej firmie na podobnym stanowisku;
    • Umiejętności samodzielnego sporządzania oraz weryfikacji sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych;
    • Dobrej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość);
    • Umiejętności pracy z zespołem, miłej aparycji i otwartości w komunikacji;
    • Umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: ERP Comarch Optima, Navision, Softlab) oraz obsługi pakietu programów MS Office (Excel, Word, Outlook);
    • Dokładności i sumienności w wykonywaniu zawodu - pasji do wykonywanego zawodu :-)

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie;
    • Pracę w wesołym, zgranym, pomocnym zespole;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Biuro w centrum Warszawy.

    Zainteresowanych prosimy o złożenia CV za pomocą przycisku aplikowania.