Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

JFK GROUP Fabian Kowalczyk

7 00012 000 brutto / mies.
  • Mikołów

    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • Sporządzanie raportów, pilnowanie rozrachunków

  • Kadry i płace

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki)

  • Bieżąca analiza i kontrola finansów firmy

  • Sporządzanie inwentaryzacji magazynu oraz prowadzenie magazynu

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej

  • Aktualna wiedza z zakresu finansów, rachunkowości finansowej, sprawozdawczości,

  • Biegła znajomość programu INSERT (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant nexo)

  • Kadry i Płace, prowadzenie akt osobowych

  • Prowadzenie magazynu (mile widziane w branży stalowej)

  • Biegła znajomość MS Office (z naciskiem na Excel)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość współpracy z Doradcą Podatkowym oraz Prawnikiem,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się rodzinnej firmie

  • Możliwość odbycia kursów i szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie

O nas

JFK Group jest to rodzinne, w pełni niezależne przedsiębiorstwo dysponujące prywatnym kapitałem własnym. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja zbrojeń budowlanych, spawanych konstrukcji zbrojeniowych oraz dystrybucja wyrobów hutniczych.