Oferta pracy

Główna Księgowa

Michael Page

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest kilkudziesięcioosobowa, rozwijająca się firma zlokalizowana we Wrocławiu.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za pełną księgowość spółki w oparciu o polskie standardy rachunkowości,

  • zarządzanie zespołem księgowym,

  • udział w aktualizacji systemu ERP,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • nadzór nad zagadnieniami podatkowymi spółki,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi- ZUS, US, GUS, NBP, banki oraz audytorzy,

  • analiza i kontrola finansów, nadzór nad płatnościami,

  • usprawnianie procesów księgowych,

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe o profilu finansowym lub ekonomicznym

  • minimum 4-letnie doświadczenie w roli Głównej Księgowej/Głównego Księgowego,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz podatków- CIT, VAT,

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP Optima będzie dużym atutem,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w wymiarze pełnego etatu,

  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do zgromadzonych kompetencji plus premia roczna,

  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • możliwość pracy w formie hybrydowej,

  • przyjazna atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne