Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa

STANISZEWSCY BETON Spółka jawna

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Główne obowiązki:

Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych;

Sporządzanie i przygotowanie deklaracji PIT, CIT, VAT oraz JPK;

Sporządzanie sprawozdań i odpowiedzi do instytucji publicznych (US, GUS, NBP, ZUS);

Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym;

Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego;

Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

Opracowywanie wniosków kredytowych, leasingowych itp.;

Kontrola kosztów i sprzedaży przedsiębiorstwa;

Zarządzanie podległym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej

analizie, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o

zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie

danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z

Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z

przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich

danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)“.

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w księgowości na stanowisku głównej księgowej - pełna księgowość;

Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);

Zaawansowana znajomość zasad rachunkowości, systemów finansowo-księgowych oraz podatków;

Terminowość, systematyczność, dokładność;

Umiejętność zarządzania zespołem.

To oferujemy

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);

Wsparcie finansowe w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

Przyjazną atmosferę.

O nas

Jesteśmy największym producentem betonu towarowego zarówno w Olsztynie jak i w województwie warmińsko-mazurskim. Naszym celem jest dążenie do najwyższej jakości produkcji oraz realizowanie dostaw zgodnie z życzeniami Klientów.

Firma Staniszewscy Beton Spółka Jawna zatrudni osobę na stanowisko: