Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Główna Księgowa

GTV BUSO firmie

  • Opole, Ozimek

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe i samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki kapitałowej

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych pełnych wraz z rachunkiem przepływów pieniężnych

  • Comiesięczne sporządzanie sprawozdań finansowych (wstępnych) celem raportowania stanu finansów spółki dla interesariuszy

  • Sporządzanie sprawozdania rocznego

Nasze wymagania

  • Minimum 10-o letnie doświadczenie w zawodzie

  • Minimum 5-o letnie doświadczeni na w/w lub podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w Spółce usługowej działającej na rynku międzynarodowym ( brak handlu i produkcji ), w zakresie wielkości na granicy średniego i dużego przedsiębiorstwa, spółce podlegającej pod badanie biegłego rewidenta

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Zarobek miesięczny w granicach od 8 do 12 tys. zł brutto

  • Nienormowany czas pracy

  • Pracę w kompetentnym zespole pracowników

  • Wsparcie w zakresie wprowadzania danych księgowych ( faktur sprzedaży i zakupu, importów oraz wyciągów bankowych )

GTV BUS

Firma GTV BUS istnieje na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób, świadcząc usługi na światowym poziomie. Oferujemy kompleksowe przewozy na terenie Niemiec, Niderlandów, Belgii, Rumunii oraz transfery pomiędzy tymi państwami. Jako firma zajmująca się przewozem osób specjalizujemy się w kompleksowej usłudze koordynowania przewozów pracowników dla dużych korporacji.

Z myślą o komforcie pasażerów, stale uaktualniamy naszą flotę oraz nieustannie rozwijamy w firmie innowacyjne rozwiązania. Jako pionier w wielu aspektach szeroko pojętego przewozu osób tworzymy specjalistyczne oprogramowania do zarządzania transportem w zakresie przewozu osób. Ponadto dzięki selektywnemu doborowi pracowników zapewniamy rzetelne i profesjonalne podejście do każdego klienta.

W ciągu 25 lat z małej rodzinnej firmy przeobraziliśmy się w jednego z największych przewoźników w Europie. Powstało potężne przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 500 pracowników, z czego ponad 350 to wykwalifikowani kierowcy. Łącząc nabytą wiedzę, doświadczenie z pasją do transportu, wspieramy działania firm w całej Europie. Doskonale wiemy, że każdy z pracowników ma realny wpływ na kształtowanie charakteru GTV BUS, dlatego młody, zgrany i ambitny team każdego dnia pracuje na sukces firmy i zaufanie Naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy