Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

Spring Professional PolandO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego klienta, prężnie rozwijącej się firmy której misja jest zapewnienie najwyzszej jakości powszechnie dostepnych usug miejskich, poszukujemy Kandydata_ki na stanowisko

Głównej_go Księgowego_ej.

Główna_y Księgowa_y

(Trzcianka)

Numer ref.: NJ/FIN/GK/K/05/2021

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem ksiegowych,
  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Terminowe i rzetelne sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowej,
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT),
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna dokumentów,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, banki),
  • Przygotowywanie zestawień, analiz, raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finansowe, rachunkowość),
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównej_go księgowej_go,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo mile widziane zainteresowanie sprawozdawczościa zarządczą, analizą i prognozowaniem koszków, kontrolingiem,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, duża transparentność i proaktywność w działaniu,
  • Umiejętność sporządzania deklaracji: CIT, VAT, PIT oraz sprawozdań do GUS,
  • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, nadzoru nad sporządzaniem dokumentacji,
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz innych regulacji prawnych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania działu księgowego ,
  • Bardzo dobre posługiwanie się systemami finansowo-księgowymi.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i zespół zorientowany na współpracę,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pakiet socjalny,
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne