Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

EURO VAT MICHAŁ SITKOWSKIO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi (KPiR, pełne księgi)

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej i płacowej

  • rozliczenia delegacji krajowych oraz zagranicznych wraz z ryczałtami za noclegi

  • rozliczanie i analiza czasu pracy kierowców

  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań do GUS,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych raportów, analiz i zestawień,

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS,

  • optymalizacja/automatyzacja procesów księgowych,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem faktur i innych dokumentów księgowych

  • szkolenia dla właścicieli firm oraz kierowców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości

  • doświadczenie w obsłudze księgowości dla firm transportowych

  • znajomość przepisów podatkowych, w tym problematyki VAT, PIT , CIT oraz transakcji zagranicznych

  • odpowiedzialność, rzetelność

  • znajomość ustawy o rachunkowości

  • znajomość zagadnień kadrowych i płacowych,

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność, terminowość, skrupulatność

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

EURO VAT MICHAŁ SITKOWSKI

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w zwrocie podatku VAT z krajów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz zwrotem podatku akcyzowego w krajach, które to umożliwiają. Naszymi klientami są firmy transportu międzynarodowego z terenu całej Polski.

Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, a jej oddziały w Gdańsku, Katowicach oraz Lublinie.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w branży transportu, spedycji i logistyki oraz w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatki na stanowisko samodzielna księgowa/główna księgowa.

Przewiń do profilu firmy