Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa

CDGpro Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej księgowości (znajomość księgowości firmy usługowej i firmy produkcyjnej)

  • udział w przygotowywaniu raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • uczestnictwo w audytach i kontrolach zewnętrznych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami i obowiązującym prawem

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i innych rozliczeniowych US, ZUS, PEFRON, STAT

  • realizacja transakcji płatniczych

  • udział w pozyskaniu finansowania bieżącej i inwestycyjnej działalności przez kredyty, pożyczki, leasing itp.

  • rozliczanie projektów działalności B+R, inwestycyjnej i szkoleniowej, dofinansowanych zewnętrznie

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość ustaw podatkowych w szczególności: podatku od towarów i usług VAT, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych

  • znajomość systemów księgowych w szczególności COMARCH OPTIMA

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych zewnętrznie

  • samodzielność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze

  • pakiet medyczny

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań