Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

INNOVATION DESIGN sp. z o.o.

  • Kukułek 50
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kukułek 50

Sosnowiec

Firma INNOVATION DESIGN SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2009 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu międzynarodowego. Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych Klientów.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki z o.o. zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie delegacji
  • Przygotowywanie raportów, analiz kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Dokonywanie rozliczenia zamknięcia miesiąca.
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości podatków oraz właściwe ich stosowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Księgowanie – pełna samodzielna księgowość
  • Dobra organizacja pracy
  • Obowiązki związane z działaniami podatkowymi i sprawozdawczymi, mające na celu zapewnienie wysokiego poziomu optymalizacji podatkowej.
  • Współpraca z firmą windykacyjną

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Ogłoszenie archiwalne