Ta oferta pracy jest nieaktualna od 635 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porcelana Krzysztof Sp. z o.o.

    Porcelana "Krzysztof" położona jest na Dolnym Śląsku w Wałbrzychu.
    Założona w roku 1831 fabryka posiada długą tradycję produkcji porcelany stołowej.

    Miejsce pracy: Wałbrzych (okolice)
    Region: dolnośląskie
    Opis stanowiska:
    • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • sporządzanie rocznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz informacji dodatkowych,
    • sporządzanie raportów i analiz,
    • zarządzanie płynnością finansową firmy,
    • kontrola dowodów księgowych i ich dekretacji,
    • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej,
    • nadzorowanie prawidłowości oraz rzetelności przeprowadzania i rozliczania inwentaryzacji,
    • zarządzanie pracą w dziale księgowości i kadr.
    Wymagania:
    • warunek konieczny - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane rachunkowość,
    • bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
    • znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej i ich zastosowań w praktyce,
    • mile widziany certyfikat księgowy,
    • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • nadzorowanie prac podległych zespołów,
    • znajomość zagadnień z zakresu.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość samorealizacji,
    • możliwość zdobycia nowego doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie,
    • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Porcelana Krzysztof z siedzibą w Wałbrzychu Sp. z o.o."