Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

FK Partner Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

FK Partner Sp. z o. o. to renomowana kancelaria finansowo-księgowa, specjalizująca  się w obsłudze klientów polskich i zagranicznych. Wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności, poszukuje kandydata do współpracy w oparciu o własna działalność gospodarczą na stanowisko:

Oferujemy:

  • Całkowitą lub częściową współpracę zdalną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powyżej średnich stawek rynkowych
  • Dużą swobodę organizacji czasu pracy
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju poprzez obsługę różnorodnych Klientów
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Zadania:

  • Bieżąca obsługa księgowa Klientów firmy
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Kontakt z US i współpraca z biegłymi rewidentami
  • Bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w księgowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, specjalizacja rachunkowość lub kontroling
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz znajomość zasad obsługi klienta
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza Excel
  • Skrupulatność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoka kultura osobista i stabilność emocjonalna
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • Znajomość jednego z programów: Symfonia, Enova, Optima, Navision, SAP.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Administratorem danych osobowych jest FK Partner Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-647), ul. Tagore’a 3. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie  z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż te , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego,  a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające. Grupę w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając  w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne