Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

XPLUS S.A.O firmie

  • Puławska 435A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

XPLUS S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki notowanej na rynku Newconnect w Warszawie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • terminowe sporządzanie jednostkowych sprawozdań finansowych

  • odpowiedzialność za prawidłowe oraz terminowe rozliczanie deklaracji podatkowych ( VAT, CIT, JPK)

  • śledzenie zmian w przepisach i ich bieżąca implementacja w dokumentach Spółki

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe

  • min. od 3 lat zajmujesz stanowisko Głównego Księgowego/ej lub jego zastępcy

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu księgowości Spółki notowanej na rynkach kapitałowych

  • bardzo dobrze znasz przepisy prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości

  • nieobce jest Ci księgowanie transakcji kupna i sprzedaży z podmiotami zagranicznymi

  • znasz system D365 lub inny klasy ERP – będzie dodatkowym atutem

  • charakteryzuje Cię samodzielność, sumienność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy

  • posiadasz umiejętności analityczne

  • masz doświadczenie w obsłudze procesów audytowych

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze

  • umowę o pracę na czas określony (12 miesięcy)

  • współpracę z kluczowym partnerem Microsoftu

  • dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT (praca na systemie Microsoft Dynamics 365 F&O)

  • wsparcie w rozwoju – szkolenia i warsztaty

  • zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

XPLUS S.A.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Przewiń do profilu firmy