Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

KIWA INSPECTA POLSKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wewnętrznymi spółki

  • Samodzielne prowadzenie księgowości małej i średniej firmy;

  • Wprowadzenie i księgowanie dokumentów oraz wyciągów bankowych;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia

  • Samodzielne prowadzenie księgowości (księgi rachunkowe);

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT);

  • Sporządzanie deklaracji do GUS i NBP

  • Współpraca z innymi osobami z działu jako wsparcie;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Bieżące kontakty z organami podatkowymi, w tym przygotowywanie korespondencji.

  • Najwyższa dbałość o kontakt z klientami i jakość usług;

  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych

  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych

  • Rozwój systemów i efektywnych procesów księgowo-raportowych

  • Inne raportowanie wymagane przepisami prawa

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby z pozytywnym nastawieniem, komunikatywnej;

  • Nie bojącej się pytać, jeśli czegoś nie wie;

  • Potrafiącej poradzić sobie z pełną obsługą księgową firmy;

  • Potrafiącej pracować w zespole;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziany certyfikat uprawniający do samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Doświadczenie w prowadzaniu pełnych ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, mile widziana znajomość MSSF

  • Znajomość przepisów podatkowych (pdop, pdof, VAT) oraz umiejętność ich praktycznego stosowania

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • Dobra znajomość MS Office i Symfonii

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej;

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności;

  • Rozwój zawodowy;

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników