Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

"SARINŻ" sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa księgowo – kadrowa Spółki, w tym:

  • Księgowanie dokumentów,

  • Przygotowywanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • Sporządzanie i wysyłka deklaracji: VAT-JPK,CIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK,

  • Naliczanie i wypłata wynagrodzeń;

  • Obsługa programu PŁATNIK,

  • Współpraca z bankiem w zakresie obsługi Spółki,

  • Przygotowywanie raportów /sprawozdań i innych potrzebnych informacji na potrzeby zarządu/banku i instytucji zewnętrznych,

  • Prowadzenie i ewidencja środków trwałych/naliczanie amortyzacji,

  • Uzgadnianie kont księgowych zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi , wymaganiami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby budów i zarządu,

  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT oraz PIT oraz przepisów prawa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: finanse, ekonomia, rachunkowość,

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnego księgowego lub podobne,

  • Doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych podlegających rocznemu badaniu przez biegłego rewidenta,

  • Praktycznej znajomość zasad księgowości oraz przepisów podatkowych, w tym aktywne monitorowanie zmian w prawie oraz bieżące informowanie Pracodawcy o zmianach w tym obszarze,

  • Biegłej znajomości oraz obsługi programu Comarch Optima,

  • Doświadczenia w obsłudze księgowo-kadrowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością,

  • Praktycznej obsługi pakietu MS Office,

  • Odpowiedzialności i zaangażowania,

  • Samodzielności w wykonywaniu zadań oraz inicjatywy podczas rozwiązywania problemów,

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze firmy budowlanej i znajomości jej specyfikacji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia no podstawie umowy o pracę,

  • Samodzielne stanowisko Głównej Księgowej,

  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy),

  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość podniesienia własnych kwalifikacji w różnych obszarach,

  • Pracę w doświadczonym zespole przy realizacji licznych projektów.