Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Ksiegowa

PROSTORIA BW sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz z przepisami prawa podatkowego

  • Ewidencja i dekretacja dokumentów finansowo księgowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, GUS)

  • Bieżąca weryfikacja stanu aktywów i pasywów, kont wynikowych oraz pozabilansowych oraz wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz doradcami podatkowymi i audytorami

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo – podatkowe

  • Monitorowanie i wdrażanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (księgowość, finanse, ekonomia).

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej lub samodzielnym stanowisku w dziale księgowości

  • Praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów Finansowo-Księgowych.

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów prawa podatkowego VAT i CIT oraz międzynarodowych standardów rachunkowości

  • Dokładność, terminowość, wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów / procedur księgowych w organizacji oraz doświadczenie w prowadzeniu grupy powiązanych spółek

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia

  • Dużo samodzielność

  • Dofinansowanie Prywatnej Opieki Medycznej oraz dofinansowanie zajęć sportowych

  • Karta lunchowa do firmowej restauracji

  • Finansowanie szkoleń zgodnie ze ścieżką rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym