Oferta pracy

Główna Księgowa

Gwarant Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Samodzielne przygotowanie sprawozdania finansowego wg ustawy o rachunkowości
  • Aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem roku, w tym w badaniu sprawozdania przez Biegłego Rewidenta
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Obsługa spraw płacowych w tym naliczanie i księgowanie list płac
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie raportów na potrzeby firmy
  • Zapewnienie poprawności rozliczeń spółki z urzędem skarbowym w zakresie podatków CIT, VAT oraz sprawozdawczość w tym obszarze
  • Współpraca ze wszystkimi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej / Samodzielnej Księgowej
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, praktyczna znajomość prawa podatkowego
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów księgowych
  • Znajomośc prowadzenia kadr i płac

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duża samodzielność pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997"

Informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy