Oferta pracy

Główna Księgowa

CERTUS LTA M. Hryniewicka SKAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Certus LTA jest nowoczesną firmą doradztwa podatkowego, tworzoną przez  doradców podatkowych oraz prawników, którzy przez lata zdobywali niezbędne doświadczenie pracując dla tzw. Wielkiej Czwórki, mniejszych firm doradczych oraz prestiżowych kancelarii prawnych.

Nasi doradcy posiadają wszechstronną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług doradztwa podatkowego dla klientów krajowych i zagranicznych. W trakcie swojej pracy doradzali wielu firmom sektora nieruchomości, finansowego, produkcyjnego, handlowego, budowlanego i szkoleniowego oraz IT. Dzięki uczestnictwu w wielu międzynarodowych projektach nasi doradcy posiadają praktyczną wiedzę na temat reżimów podatkowych Cypru, Luksemburgu, Holandii, Szwajcarii, Niemiec oraz Izraela.

Obok doradztwa stricte podatkowego, Certus LTA kładzie również istotny nacisk na dostarczenie wysokiej jakości usług prawnych oraz usług księgowych. W tym celu sprostania oczekiwaniom klientów,  stworzony został odrębny dział księgowy, który odpowiedzialny jest zarówno za prowadzenie księgowości klientów z sektora nieruchomości, finansowego, produkcyjnego, handlowego, budowlanego, jak również prowadzenie wewnętrznych kwestii księgowych Certus LTA.

OPIS STANOWISKA:

Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości oraz dobrą praktyczną znajomość zasad rachunkowości. Osoba, do której skierowane jest to ogłoszenie odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych (w szczególności CIT i VAT),
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
  • kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach,
  • współpraca z doradcami podatkowymi, bankiem,
  • analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,
  • inicjowanie działań, które mogą mieć wpływ na poprawę sytuacji płatniczej Spółki,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność sporządzania skonsolidowanych rocznych i okresowych sprawozdań finansowych

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (księgowość, rachunkowość, finanse),
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz innych raportów i analiz,
  • doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętności obsługi komputera, a w szczególności programów biurowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, sumienności, dokładności i skrupulatności,
  • zdolności numerycznych,
  • bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych spółek handlowych,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, obsługi programu księgowego Comarch Optima oraz znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zespole młodych ludzi, bez skostniałych i formalistycznych relacji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • wsparcie zespołu doradców podatkowych w zakresie rozstrzygania budzących szczególne wątpliwości zagadnień związanych ściśle z rozliczeniami podatkowymi oraz prawników w zakresie prawa pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy