Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cubatex jest instytucją otoczenia biznesu (Inkubator) wspierającą rozwój nowo powstałych firm. Głównych obszarem naszej działalności jest wykorzystanie Internetu w zakresie świadczenia usług dla klientów. Wspieramy rozwój projektów nakierowanych na systemy B2C, B2B.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    ZADANIA:
    WYMAGANIA:
    OFERUJEMY:
    • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o Rachunkowości oraz przepisami podatkowymi;
    • merytoryczna kontrola dokumentów oraz zapewnienie poprawności i kompletności księgowań;
    • przygotowanie deklaracji podatkowych m.in. VAT i CIT;
    • samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych;
    • współpraca z audytorami;
    • nadzór nad sprawozdawczością do GUS i NBP;
    • nadzór nad ewidencją środków trwałych/ weryfikacja/inwentaryzacja, RMK;
    • opracowywanie polityki rachunkowości dla realizowanych projektów ze środków UE;
    • nadzór nad pracą i zadaniami podległego zespołu.
    • min. 2 lata doświadczenia w kontroli podatków VAT i CIT;
    • doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu;
    • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych;
    • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych.
    Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym;
    • znajomość branży informatycznej oraz funduszy inwestycyjnych;
    • doświadczenie w pracy z programem CDN Optima,
    • doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE.

    • Umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: