Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa

WLADEX WŁADYSŁAW GUZ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 09 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Księgi Przychodów i Rozchodów w działalności gospodarczej oraz ksiąg rachunkowych w Spółkach z o.o.

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych oraz analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT), weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów oraz weryfikacja aktywów i pasywów.

  • Sporządzanie sprawozdawczości GUS

  • Współpraca i rezprezentowanie Podmiotu oraz Spółki przed instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS) oraz audytorami.

  • Usprawnianie oraz wdrażanie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, podatkowych oraz kontroli wewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość).

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

  • Biegła znajomość prawa podatkowego oraz rachunkowości.

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office oraz Comarch ERP Optima.

  • Dokładność, terminowość, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia przy pracy z dużą ilością danych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

  • Adekwatne wynagrodzenie do posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Przyjazną oraz miła atmosferę w zespole.

O nas

Wladex Władysław Guz firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konstrukcji ze stali i z aluminium:

- fasady budynków w konstrukcji aluminiowej z wypełnieniem szkłem lub materiałami kompozytowymi.

- remonty i adaptacje budynków.

- systemy balustrad stalowych i tarasowych.

- stalowe konstrukcje hal magazynowych wraz z montażem.