Oferta pracy

Główna Księgowa

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Głównej Księgowej.

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą oraz wsparcie merytoryczne kilkuosobowego zespołu księgowego,

  • bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości grupy kapitałowej zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,

  • koordynacja prac związanych z audytem finansowym,

  • reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji (ZUS, US, Banki)

  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT, raportów JPK, odpowiedzialność za ich prawidłowość i terminowość,

  • miesięczne, kwartalne, roczne zamkniecie ksiąg rachunkowych,

  • przygotowanie zestawień, raportów, analiz na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • współudział w tworzeniu polityki finansowej, procedur wewnętrznych i przepływów finansowych w grupie kapitałowej,

  • monitorowanie zmian w przepisach i odpowiednie dostosowywanie procedur w firmie,

  • bliska współpraca z Zarządem.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku głównej księgowej w grupie kapitałowej,

  • otwartość i chęć budowania i usprawniania procesów w firmie,

  • chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą.

  • umiejętność tworzenia raportów, budżetów, planowania oraz analitycznego myślenia,

  • proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków,

  • inicjatywa i chęć posiadania realnego wpływu na rozwój działu i firmy,

  • komunikatywność, otwartość i pozytywne nastawienie do ludzi i pracy.

Pracodawca oferuje

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,

  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy,

  • benefity w ramach kafeterii benefitowej,

  • możliwość wybory formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą