Główna Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 25.04.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO USŁUG MANAGERSKICH - DORADCA PODATKOWY JAROSŁAW LENART

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • nadzorowanie właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych
    • dekretowanie i księgowanie wszystkich dokumentów księgowych
    • przygotowywanie i realizacja przelewów bankowych
    • kontrola prawidłowości transakcji finansowych

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • min. 5-letni staż pracy w księgowości
    • znajomość zasad pełnej księgowości
    • praktyka w rozliczeniach podatkowych i zusowskich (obsługa programu Płatnik, e-Deklaracje)
    • znajomość zasad obroty w handlu detalicznym
    • biegła obsługa komputera (w tym pakietu MS Office)
    • znajomość programu Symfonia (FK, Kadry, Płace, Środki Trwałe)
    • zaangażowanie, skrupulatność, odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Sposób kontaktu / przekazania dokumentów: preferowany kontakt za pomocą przycisku aplikowania.