Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa

EUROFLEX POLAND sp. z o.o.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.

EUROFLEX POLAND sp. z o.o.

Aleksandra Ostrowskiego 7

Wrocław

Firma transportowa Euroflex Poland prowadzi aktywny nabór na stanowisko: Główna księgowa

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Bieżąca kontrola zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych pod względem rachunkowym i formalnym,
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowych w firmie,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i inne),
  • Naliczanie i księgowanie wynagrodzeń,
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON,
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej
  • raportowanie do GUS bieżąca współpraca z organami podatkowymi, instytucjami ubezpieczeniowymi, bankami i audytorami
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatku u źródła oraz księgowanie faktur zagranicznych usługowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie
  • Praca w programie Optima

Oczekiwania:

  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej w dużej międzynarodowej spółce
  • Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości/finansów
  • Gruntowna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza w zakresie kadr i płac
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Obowiązkowe doświadczenie pracy w firmie transportowej i logistycznej
  • Doświadczenie pracy w programie Optima
  • Obowiązkowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Profesjonalną atmosferę w miejscu pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne