Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa (-y)

PGD Sp. z o.o.

Piotra Bardowskiego 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie kompleksowej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Udział w tworzeniu oraz realizacja strategii finansowo-księgowej firmy

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kontrola pod względem księgowym i merytorycznym

  • Zarządzanie oraz nadzór nad zespołem działu księgowego

  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych

  • Całokształt zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek od nieruchomości) oraz raportowania podatkowego

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolach skarbowych i współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, NBP oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (m.in. opłata produktowa, środowiskowa)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów

  • Sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz udział w przygotowywaniu analiz finansowych firmy

  • Opracowywanie procedur i regulacji z zakresu księgowości

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi

  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów w dziale i w firmie oraz w zakresie rozwoju standardów oraz budowaniu kultury organizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe

  • Doskonała, praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych poparta co najmniej 5-cio letnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości w systemie klasy ERP

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu księgowego

  • Inicjowanie i umiejętność wdrażania usprawnień w podległym obszarze w zakresie procesów, systemów i procedur a także świadomość biznesowa połączona z chęcią odpowiadania na potrzeby organizacji

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Praktyczna znajomość budżetowania, controllingu, kalkulacji kosztu wytworzenia oraz rachunku kosztów

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację podczas bieżącego kontaktu z Centralą

  • Szukamy osoby aktywnej i samodzielnej, o pozytywnym usposobieniu, lubiącej swoją pracę oraz zarządzanie zespołem. Nastawionej na długoterminową współpracę i udział w rozwoju firmy

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrożeniach, zmianach systemów ERP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz ciekawy pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia z ZFŚS)

  • Samodzielność w działaniu

  • Rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wiele ciekawych wyzwań w gronie silnie zmotywowanego zespołu

PGD to dynamiczna organizacja działająca w sektorze FMCG wyrosła z połączenia kilku firm, oferująca szeroką gamę ponad tysiąca produktów dla piekarni, cukierni i lodziarni o różnych potrzebach, od rzemieślniczej po przemysłową produkcję. Naszymi klientami są także sieci handlowe.

Jesteśmy częścią dużej skandynawskiej grupy Orkla, gałęzią Orkla Food Ingredients, dzięki czemu korzystamy z bogatego doświadczenia zasobów koncernu, zarówno w aspekcie know-how, jak również logistycznym, organizacyjnym oraz bezpieczeństwa żywności.

Obecnie w Polsce działamy w 9 lokalizacjach oraz dysponujemy zapleczem handlowym, magazynowym i logistycznym pozwalającym sprostać wyzwaniu dynamicznego wzrostu przy jednoczesnym byciu blisko naszych Klientów.

Jako jedyni oferujemy na rynku produkty takich uznanych firm jak: Sonneveld, Odense, Dragsbaek, Belusa, Giuso. Współpracujemy z wieloma innymi firmami producenckimi, których ofertę wspieramy poprzez serwis. Uzupełnieniem asortymentu są produkty marek własnych od renomowanych dostawców.

Wspieramy Klientów doradztwem w zakresie produkowanych komponentów spożywczych, jak i pod względem technologii przygotowania produktów docelowych. Pod szyldem Artisa organizujemy szereg szkoleń we własnych studiach szkoleniowych.

Przewiń do profilu firmy

Prześlij swoje CV, klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.