Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa / y

EWC Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - firmy z 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, zajmującą się kompleksową obsługą dużych inwestycji budowlanych jako generalny wykonawca, inwestor zastępczy, a także sprawującą nadzór inwestorski, poszukujemy osoby na stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA / Y

Twój zakres obowiązków

  • obsługa księgowa spółki z o.o. oraz spółki komandytowej w tym m.in.:

  • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych

  • sporządzanie analiz, raportów, sprawozdań, informacji i deklaracji

  • kontakt z podmiotami publiczno-prawnymi

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • prowadzenie rozliczeń międzyokresowych

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracy w księgowości

  • praktyczna znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • wykształcenie kierunkowe

  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • obsługa programu RESET2

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w biurze lub hybrydowa (do uzgodnienia) elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

EWC to certyfikowana agencja zatrudniającą pracowników z Europy Wschodniej. Cechuje nas elastyczność, dlatego bezbłędnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, wszystko zgodnie z panującymi trendami na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie i wysoką jakość oferowanych usług. Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa.

Przewiń do profilu firmy