Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y księgowa/y – Accounting Manager

MGI Modzelewski sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ewidencji księgowych i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów oraz sporządzanie sprawozdań finansowych dla ustalonych międzynarodowych klientów jako kierownik 3-osobowego zespołu

  • Kontaktowanie się z ustalonymi klientami Spółki w celu wyjaśniania zagadnień związanych z ewidencjonowaniem dokumentów

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownictwo Spółki

Nasze wymagania

  • Osoba z przynajmniej 2-3-letnią praktyką na analogicznym stanowisku (łącznie minimum ok. 7-8 lat doświadczenia w księgowości) w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg handlowych, w tym w międzynarodowych firmach

  • Umiejętność korzystania z komputerowych programów księgowych (mile widziana znajomość programu Symfonia)

  • Sumienność i dokładność

  • Doświadczenie w pracy z kilkoma klientami równolegle

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Doświadczenie przy wypełnianiu miesięcznych/kwartalnych raportów zarządczych na rzecz spółek dominujących, a w związku z tym swobodne posługiwanie się programem MS Excel

  • Ze względu na obsługę klientów zagranicznych niezbędna swobodna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • doskonałe warunki i atmosferę pracy (work-life balance, praca bez nadgodzin oraz brak pracy w dni ustawowo wolne od pracy)

  • pracę w gronie doświadczonych doradców podatkowych, biegłych rewidentów oraz licencjonowanych głównych księgowych

  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość objęcia prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym

  • możliwość korzystania z karty MultiSport Plus

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • profesjonalny sprzęt, narzędzia pracy

  • wysoki standard pracy

  • praca w nowoczesnym biurze

  • swobodny dress code

Zajmujemy się m.in obsługą księgową oraz podatkową firm zagranicznych działających w Polsce oraz polskich firm z udziałem zagranicznym. Należymy do międzynarodowej sieci firm audytorskich MGI Worldwide.

Nasza firma została laureatem nagrody w prestiżowym konkursie MGI Worldwide Awards za rok 2019 w kategorii Tax Firm of the Year.

Przewiń do profilu firmy