Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna/-y Księgowa/-y

  • Biała Podlaska, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych
    w projekty, które realizujemy. Obecnie firma liczy ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników.
    Zespół firmy tworzą: inżynierowie, architekci, prawnicy, kierownicy inwestycji, kierownicy projektów, specjaliści ds. nieruchomości, specjaliści ds. komercjalizacji, specjaliści ds. pozyskiwania nowych inwestycji, zarządcy nieruchomości, specjaliści ds. zakupu akcji, specjaliści ds. marketingu i public relations, księgowi, specjaliści ds. windykacji, kierownicy i pracownicy działów biurowych, kierownicy terminali, pracownicy terenowi i inni. Wciąż się rozwijamy oraz doskonalimy swoje umiejętności.
    Miejsce pracy: Biała Podlaska

    OBOWIĄZKI:

    • prowadzenie pełnej księgowości;
    • nadzór nad księgowaniem dokumentów, prowadzeniem i weryfikacją rejestrów VAT;
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości;
    • prowadzenie i nadzorowanie wszystkich ewidencji księgowych;
    • nadzór i prawidłowe rozliczanie należnych podatków PIT, VAT, VAT UE i innych;
    • analiza i uzgadnianie kont księgowych, kontrolowanie prawidłowości transakcji i sald rozrachunków;
    • kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników;
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych;
    • przygotowanie sprawozdań, raportów, analiz na potrzeby wewnętrzne firmy oraz podmiotów zewnętrznych;
    • współpracę z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US i UCS);
    • współtworzenie zasad polityki rachunkowości;
    • planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów;
    • nadzór nad pracą i rozwój podległego zespołu księgowego.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
    • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnego lub Głównego Księgowego;
    • biegła znajomość przepisów podatkowych z zakresu rachunkowości, finansów, podatków i kadr;
    • umiejętność kierowania zespołem;
    • komunikatywność, dokładność, sumienność, samodzielność,
    • znajomość systemu Rewizor, Gratyfikant, Subiekt;
    • mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
    • znajomość przepisów z zakresu podatku akcyzowego i branży paliwowej będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, możliwość rozwoju i samorealizacji w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w regionie.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REAL ESTATE INWESTORBP Sp. Zo.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie ul. Próżna 9 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. na adres e-mail: [email protected]

    UWAGA:Aplikacje CV bez tej klauzuli, nie będą brane pod uwagę!

    bottom